Domov     O klubu     Novice     Galerija     Tekme     Obrazec

Slovenska Bistrica
Vrhole pri Slovenskih Konjicah

Aktualno:

V mesecu aprilu bo na našem klubu potekal občni zbor. Predstavljeno bo delo prejšnjega leta in načrtov za letošnje leto.
Vljudno vabljeni, da se udeležite tega dogodka. Točen datum bo določen in objavljen do konca marca. Spremljajte naše novice!
Za dodatna vprašanja smo Vam na voljo na telefonski številki ali e-pošti, ki sta objavljeni na dnu strani.

Pomlad je prišla in s tem so se začele že prve letošnje ure jahanja za začetnike. Vljudno vabljeni!

Dogodki:

Podelitev
za
Jahač 1

Podelitev diplom

V nedeljo, 11.12.2016 je na našem klubu potekala podelitev diplom jahačicam, ki so uspešno opravile teoretični in praktični del za Jahač 1.
S strani našega kluba, Konjeniški klub Boni, vam še enkrat iskreno čestitamo za uspešno opravljen izpit in želimo veliko uspehov še naprej!
Tukaj pa je še nekaj utrinkov:

 Za povečavo kliknite na sliko

Naš klub v Bistriških novicah
9.8.2016

KK Boni na naslovnici Bistriških novic in tudi na spletu, 9.8.2016

V novem izvodu Bistriških novic, ki so izšle 9. avgusta, si lahko podrobneje preberete članek, ki na kratko predstavi klub, njegove začetke in uspehe naše članice Nine Brezner na tekmah po vsej Sloveniji.
Krajši članek pa si lahko ogledate tudi na spletnem portalu Bistriških novic.